Vėjo jėgainių garsas 
Garso emisijos nuo vėjo jėgainių gali turėti dvi skirtingas kilmes: mechaninio ir aerodinaminio triukšmo.
Mechaniniai garsinės emisijos šaltiniai
Mechaninis triukšmas, t.y. metalinis komponentų judėjimas ar beldimas vienas į kitą gali atsirasti pavarų dėžėje, variklio traukinyje (rankenos), ir vėjo jėgainės generatoriuje. Mašinos nuo 1980-ųjų pradžios ar anksčiau tikrai išskiria kažkokį mechaninį triukšmą, kurį galima išgirsti neatidėliotinose  jėgainės apylinkėse, blogiausiais atvejais net iki 200 m atstumo (600 pėdų.) Atlikus tyrinėjimus Danijos vėjo jėgainės gamintojų, vestų 1995, parodė, kad joks gamintojas nesvarstė mechaninio triukšmo kaip problemos, ir todėl jokio tolimesnio tyrinėjimo rajone nelaikė būtinu. Priežastis buvo trejų metų triukšmo emisijos. 
Raminančios vėjo jėgainių pavarų dėžės
Vėjo jėgainių  pavarų dėžės nėra labai standartinės pramoninės pavarų dėžės, bet jie buvo pritaikyti specialiai ramiai vėjo jėgainių operacijai. Vienas būdas padaryti tai garantuoja, kad plieniniai pavarų dėžės ratai turi pusiau minkštą, lankstų branduolį, bet kietą paviršių, kad garantuotų jėgą ir ilgo laiko dėvėjimą. Būdas tai padaroma, turi iš esmės įkaitinti įrenginio ratus po to, kai jų dantys buvo pagrindas, ir paskui išleido juos atvėsinti lėtai tuo metu, kai jie yra supakuoti ypatinguose aukštuose patenkintuose anglimi milteliuose. Anglis tada migruos į metalo paviršių. Tai garantuoja aukštą anglį patenkintas ir aukštas ilgaamžiškumas metalo paviršiuje, tuo metu, kai plieninis lydinys interjere lieka minkštesnis ir lankstesnis.
Struktūrinė dinamikos analizė
Kaip rezonansas skirtingų komponentų, pavyzdžiui prietaisų skyde gali padidinti triukšmą. Svarbus apsvarstymas, kuris įsitraukia į jėgainės projekto procesą šiandien, yra faktas, kad rotoriaus ašmenys gali veikti kaip membranos, kurios gali iš naujo perduoti triukšmo vibraciją nuo korpuso ir bokšto.
Jėgainės gamintojai dabar daro savo mašinų kompiuterinius modelius prieš jų statybą, kad garantuotų, kad skirtingų komponentų vibracija kartu neveikia, kad padidintų triukšmą. Jei jūs žiūrite į važiuoklės rėmą korpusas ant kai kurių iš didelių vėjo jėgainių šiandieninėje rinkoje, jūs galite atrasti kai kurias nelygines duobes, kurias gręžė į važiuoklės rėmą dėl jokios matomos priežasties. Šitos duobės buvo tiksliai priverstos garantuoti, kad rėmas nevibruos žingsnyje su kitais jėgainėje esančiais komponentais. 
Garso izoliacijos
Garso izoliacija vaidina smulkų vaidmenį daugumoje šiuolaikinių vėjo jėgainių šiandieninėje rinkoje, nors gali būti naudinga sumažinti aukštojo dažnio triukšmą. Apskritai efektyviau būtų su triukšmo problemas mašinos struktūroje savarankiškai.